Niedziela, 23 czerwca 2024 r.
Uwaga! Od  dnia 18.08.2016 r. obowiązuje zaktualizowany pakiet aplikacyjny dla I naboru mikroprojektów. Pakiet dostępny jest tutaj.

resetpowiększdrukuj

Konkurs pt. „Ocalić od zapomnienia-archiwalna fotografia z Nowego Targu do 1945 r”.

Konkurs pt. „Ocalić od zapomnienia-archiwalna fotografia z Nowego Targu do 1945 r”.2011-06-29
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz  Muzeum Podhalańskie zapraszają mieszkańców Nowego Targu i nie tylko, posiadających archiwalne fotografie ukazujące dawny Nowy Targ, ludzi, ich codzienne życie, wydarzenia i uroczystości, zdjęcia rodzinne itp. do wzięcia udziału w Konkursie „Ocalić od zapomnienia-archiwalna fotografia z Nowego Targu do 1945 r”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wybrane fotografie zostaną pokazane na wystawie w nowotarskim Ratuszu.

Fotografie proszę dostarczyć osobiście lub pocztą do Muzeum Podhalańskiego, Rynek 1 Ratusz, 34-400 Nowy Targ, w terminie do 2 grudnia 2011r. Fotografie zostaną zeskanowane, a oryginały zwrócone.

Wszystkie zdjęcia, wraz z opisem, zostaną zamieszczone w internetowym albumie, który będzie fotograficznym archiwum miasta Nowy Targ.
Z regulaminem można zapoznać się w Muzeum lub za pośrednictwem strony internetowej: www.muzeum.nowytarg.pl

Konkurs jest organizowany w ramach mikroprojektu pt. "Ocalić od zapomnienia fotografie polsko-słowackiego Podtatrza i Tatr", współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013.
Partnerem słowackim w mikroprojekcie jest Muzeum w Kieżmarku.