Niedziela, 01 października 2023 r.
Uwaga! Od  dnia 18.08.2016 r. obowiązuje zaktualizowany pakiet aplikacyjny dla I naboru mikroprojektów. Pakiet dostępny jest tutaj.

resetpowiększdrukuj

Zawody "Biegiem do integracji"

Zawody "Biegiem do integracji"2013-03-08
W ramach projektu pt. Biegiem do integracji realizowanego przez Miasto Zakopane we współpracy z partnerem  słowackim, którym jest Mesto Vysoké Tatry zorganizowane zostaną w Zakopanem polsko-słowackie zawody przy udziale 40 uczniów z Miasta Zakopane oraz 20 uczniów z Miasta Wysokie Tatry. W dniu 16 marca 2013 roku o godzinie 13:00 w Zakopanem (Górna Rówień Krupowa) odbędą się wspólne zawody w narciarstwie biegowym, natomiast w dniu 8 czerwca 2013 roku będą miały miejsce zawody w biegach przełajowych. Program zawodów w dniu 16 marca br. znajda Państwo tutaj.

Celem realizacji projektu pt. Biegiem do integracji jest kontynuacja intensyfikacji kontaktów na terenach przygranicznych pomiędzy dziećmi ze szkół podstawowych Miasta Zakopane oraz Miasta Wysokie Tatry. Jednym z działań projektu są warsztaty w narciarstwie biegowym w Szkołach Podstawowych nr 2, 4, 5 oraz 7 w Zakopanem. Dzieci wyjadą także do Szczyrbskiego Plesa, aby potrenować swoje umiejętności biegowe.