Niedziela, 01 października 2023 r.
Uwaga! Od  dnia 18.08.2016 r. obowiązuje zaktualizowany pakiet aplikacyjny dla I naboru mikroprojektów. Pakiet dostępny jest tutaj.

resetpowiększdrukuj

Publikacje wydane w ramach mikroprojektu pt. „MUZYKA NA SZCZYTACH”

Publikacje wydane w ramach mikroprojektu  pt. „MUZYKA NA SZCZYTACH”2012-03-20
Wyd. Stowarzyszenie im. M. Karłowicza w Zakopanem

W ramach mikroprojektu pt. "Muzyka na Szczytach - Festiwal Artystyczny w Zakopanem Stowarzyszenie im. M. Karłowicza w Zakopanem wydało książeczkę festiwalową, katalog wystawy instrumentów muzycznych, ulotkę informacyjno-promocyjną oraz płytę CD.

1. Książeczka festiwalowa pt. Muzyka na szczytach

Noty biograficzne: Sylwia Heinfich, wyd. Stowarzyszenie im. M. Karłowicza w Zakopanem, nakład w ramach projektu: 550 egzemplarzy

Książeczka festiwalowa zawierająca program poszczególnych wydarzeń kulturalnych, które towarzyszyły Międzynarodowemu Festiwalowi Muzyki Kameralnej, który odbył się  w dniach 24-27.IX.2009r. w Zakopanem. Publikacja zawiera także prezentację sylwetek patronów festiwalu  i występujących artystów.

  
                  
2. Ulotka informacyjno-promocyjna

wyd. Stowarzyszenie im. M. Karłowicza w Zakopanem, nakład w ramach projektu: 1.950 egzemplarzy

U
lotka informacyjno-promocyjna zawiera program poszczególnych wydarzeń kulturalnych, które towarzyszyły Międzynarodowemu Festiwalowi Muzyki Kameralnej, który odbył się w dniach 24-27.IX.2009r. w Zakopanem.

      3.
Płyta CD pt. Muzyka na szczytach

wyd. Stowarzyszenie im. M. Karłowicza w Zakopanem, nakład: 1.000 sztuk

Płyta CD wydana w ramach mikroprojektu „Muzyka na Szczytach – festiwal artystyczny w Zakopanem zawiera zbiór nagrań z koncertów festiwalowych jakie odbyły się w ramach ww. mikroprojektu.