Piątek, 01 grudnia 2023 r.
Uwaga! Od  dnia 18.08.2016 r. obowiązuje zaktualizowany pakiet aplikacyjny dla I naboru mikroprojektów. Pakiet dostępny jest tutaj.

resetpowiększdrukuj

Na nowotarskim rynku ruszył Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”

Na nowotarskim rynku ruszył Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”2016-05-12

W dniu 15.05.2016 r. w godzinach 14:00-19:00 zapraszamy do stoiska Związku Euroregion ”Tatry” na nowotarskim rynku, na którym prezentowane będą efekty projektów zrealizowanych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej  Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013 np. książki, albumy, mapy turystyczne, ulotki itp.

Ponadto będzie można zobaczyć :
•    pokaz umiejętności jazdy na nartorolkach uczestników mikroprojektu pt. Śladami olimpijczyków zrealizowanego przez Gminę Nowy Targ.
•    Quada zakupionego w ramach mikroprojektu pt. Wzmocnienie działań z dziedziny usług turystycznych i ochrony środowiska na pograniczu polsko-słowackim poprzez większą integrację i skuteczniejsze zapewnienie bezpieczeństwa przez służby porządkowe i ratownicze.
•    Rowery zakupione w ramach mikroprojektu pt. Wzmocnienie usług turystycznych i sportowych poprzez zapewnienie bezpieczeństwa na pograniczu polsko-słowackim – bez względu na porę roku.

Powyższe mikroprojekty otrzymały dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego o raz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolitej Polska – Republika Słowacka 2007-2013